فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران .

فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران

اسبابازي هاي جالب براي كودكان

بيشترين دغدغه والدين خريد اسبابازي در پرسي سي percici براي كودكان كه بيشتر به ظاهر آن توجه مي كنند بسيار از والدين تصور مي كنند اسباب بازي هر چقدر رنگارنك تر يا گرانقيمت تر باشد ,كودكشان را بيشتر جذب مي كند ,در حاليكه اينطور نيست. بارها ديده شده كه كودك با داشتن اسباب بازيهاي رنگارنگ و گران قيمت ,به سراغ يك در پوش پلاستيكي مي رود و ساعتها با آن سرگرم است.

 اسبابازي و وسايل بازي كودك

اين كه اسباب بازيها به دليل تماس مستقيم كودكان، سالم باشند و از اجناس مرغوب تهيه شده باشند شركت هاي توليدي بسياري در زمينه اسبابازي و وسايل بازي كودك توليد مي كند كه  داراي كنترل كيفيت بوده و برحسب گروه هاي سني مختلف دسته بندي شده كه مي تواند در تربيت و رشد كودكان تاثير زيادي دارد و باعث شادابي و تربيت آنها مي شود.

 اسبابازي و وسايل كودك

اسبابازي ها ي طراحي شده توسط توليد كنندگان ايراني در سايت پرسي سي perciciباعث بالارفتن هوش و مهارت هاي اجتماعي و همچنين رفتارهاي اجتماعي كودكان شده و گروه سني وسيعي را شامل مي شود .

اسبابازي و وسايل كودك  

استفاده از وسايل بازي در باشگاه ها ي ورزشي و مراكز تفريحي ، امروزه تبديل پاركها و بوستانها به محيطي چند منظوره جهت تحريك جسمي و نشاط روحي شهروندان و محيطي آرامش بخش را فراهم مي كند.

اسبابازي و وسايل كودك  

بهترين اسبابازي براي كودكان اسبابازي هايي است كه كودك را مجذوب خودش كرده و بيشترين لذت و شادابي را از بازي ببرد چون كودكان بيشترين زمان بيداري خود را به بازي كردن مي گذرانند. بازي يكي از نياز هاي كودك محسوب مي شود كه ضمن سرگرم كردن آنها ، براي ورود به زندگي واقعي آماده مي كند.

 اسبابازي و وسايل كودك

بهترين روش براي تربيت كودكان بازي كردن والدين با انهاست كه يادگيري و تربيت كودكان  را اسان تر كرده كه مي توانند مسائل اخلاقي و اجتماعي را در قالب بازي به كودكان خود اموزش دهند .

اسبابازي و وسايل كودك  

مجموعه پرسي سي percici يكي از كارهايي كه در اين راستا انجام داده معرفي كردن توليدي هاي خوب و با كيفيت ايراني است كه براحتي مي توانيد اسبابازي و سايل كودك خود را از توليد كننده  تهيه نماييد وبا ارتباط از طريق راههاي زير محصولات با كيفيت و جذاب را ديده و با اين مراكز توليدي اشنا شويد .

 اسبابازي و وسايل كودك

شما مي توانيد از طريق  : 

تيكت (تماس با ما ) : https://www.percici.com/contact-us.php  

 ايميل : info@percici.com  

اينستاگرام :
percici.shahrebazi

percici.group
شماره تماس : 4046 - 043 - 0990
در تماس باشيد

 


برچسب: اسبابازي و وسايل كودك در پرسي سي percici، جالب ترين وسايل كودك ،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۳۱:۴۰ توسط:percici موضوع: نظرات (0)

آشنا با فروشگاه اينترنتي تك ديل

تك ديل (Tak dealيا Takdeal) اولين بازار اينترنتي (marketplace) بومي سازي شده ايراني در جهت  خريد و فروش بي واسطه مي باشد كه  در سال ۲۰۱۷ ميلادي  راه اندازي شد. 
تك ديل يك بازار آنلاين است، كه كاربران مي توانند در آن به خريد و فروش به صورت مزايده (حراجي) و مزايده پلاس (فروش فوري) در سرار نقاط ايران بپردازند و براي  كاربران اين فرصت را فراهم كرده كه در عين حال كه فروشنده هستند خريدار نيز باشند.
تك ديل يك بازار آنلاين خاص در نوع خود مي باشد، كه افراد مي توانند در آن اجناس خود چه نو يا دست دوم ، كه دربر گيرندي طيف وسيعي از اجناس كوچك تا بزرگ ( كه شامل خودرو و املاك نيز مي باشد) مي شود ، را خريد و فروش نمايند. 
اين سايت خود به طور مستقيم در جريان اين معاملات چيزي را عرضه و يا خريداري نمي كند، بلكه براي بسياري از فروشندگان اين فضا را فراهم مي كند، كه طي مدت زماني مشخص كالاي خود را به مزايده بگذارند. 
 
تفاوت بازار آنلاين تك ديل با فروشگاههاي اينترنتي (آنلاين) چيست: 
 
فروشگاه اينترنتي عمدتاً اجناس و محصولاتي خود را كه در سايت براي فروش عرضه مي نمايد و در فروشگاه اينترنتي خريداران خود نمي توانند جنسي را براي فروش بگذارند و فقط معمولاً خود فروشگاه آنلاين به صورت عمده فروشي اجناس را خريداري مي نمايند تا به صورت خورده فروشي از طريق سايت خود به فروش برسانند، اما بازار هاي آنلاين از جمله تك ديل  خود محصول و اجناسي را براي فروش ارائه نمي دهند، بلكه مكاني را در جهت خريد و فروش بي واسطه فراهم مي نمايند، به اين روش كه فروشندگان اجناس خود را براي خريد در سايت مي گذارند كه مي توانيد به روش هاي مختلف از جمله مزايده (حراجي) يا فروش عادي باشد و خريداران اجناس را از خود فروشنده خريداري مي نمايند، بعداز تاييد طرفين  معامله انجام مي گيرد كه طبق آن مبلغ فروش به فروشنده پرداخت و كالاي توسط فروشنده به خريدار تحويل داده مي شود. 
بازار آنلاين تك ديل نوعي روش براي ساده سازي روند خريد و فروش اجناس ، محصولات و املاك مي باشد و تك ديل با روشي بسيار ساده يك بازار آنلاين ايراني را در اختيار فروشندگان وخريداران قرار داده است.
 
روش مزايده در تك ديل چگونه است :
 
اگر قصد داريد اجناس و املاك خود را به بهترين قيمت و پيشنهاد به فروش برسانيد، قطعاً مزايده بهترين روش مي باشد كه در جهان بسيار محبوبيت دارد و همچنين روشي بسيار جالب جهت جذب مشتري و بازاريابي مي باشد، كه ايجاد انگيزه براي رقابت جهت خريد مي نماييد. در ضمن مزايده بهترين روش جهت خريد و فروش بي واسطه (مستقيم) در جهان شناخته شده است. 
تك ديل به فروشندگان اين امكان را مي دهد، كه به مخاطبين بيشتر و مشتريان جديد دسترسي پيدا نمايند. در تك ديل خود فروشندگان شرايط مزايده را از جمله روش ارسال، طريق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص مي نمايند.
خريداران مي تواند در تك ديل به مبلغ مناسب تري از طريق خريد مستقيم (بي واسطه) اجناس مورد نياز خود را خريدار نماييد و همچنين شركت در مزايده هاي تك ديل خود هيجان انگيز مي باشد. 
ثبت نام ، شركت در مزايده هاي تك ديل و ارائه پيشنهاد جهت خريد به صورت رايگان مي باشد و فقط در پايان مزايده در صورت برنده شدن بايد مبلغ مزايده را جهت خريد پرداخت نماييد.
روش برگذاري مزايده ها در تك ديل به اين صورت مي باشد، كه مزايده ها در مدت زمان معيني كه به بوسيله فروشنده مشخص شده است برگزار مي شوند و فروشنده با قيمت پايين (حداقل مبلغ) شروع به برگذاري ميكند. خريدارن بايد براي شركت در مزايده مبلغ بالاتري از مبلغ كنوني پيشنهاد دهند، مزايده ها با قيمت صعودي شروع مي شوند و داوطلبان با يكديگر براي خريد رقابت مي كنند و هر پيشنهاد بعدي بايد بالاتر از قبل باشد، كه در پايان مدت زمان مزايده اجناس يا املاك به بالاترين پيشنهاد فروخته ميشود.
 
مزايده پلاس در سايت تك ديل چيست :
 
مزايده پلاس در بازار آنلاين تك ديل روش ديگري از مزايده مي باشد، كه در اين نوع مزايده به همراه مزايده عادي امكان فروش فوري فراهم گرديده. كه در اين روش مزايده فروشنده مي تواند قيمت فروش مدنظر خود را اعلام نمايد و خريدار خارج از مزايده و زودتر از زمان پايان مزايده با كليك بر دكمه فوري به صورت مستقيم خريد خود را انجام دهد. با ايجاد مزايده پلاس سعي بر تسريع بخشيدن در خريد و فروش شما را داريم.
 
گارانتي تك ديل چيست :
جهت اطمينان طرفين در مامعله راه هاي مختلفي وجود دارد، بازار اينترنتي تك ديل در اين جهت گارانتي تك ديل را براي خريد و فروش به صورت گزينه آنلاين قرار داده است.
 
فروشندگان با آنلاين نمودن گزينه دريافت وجه از گارانتي تك ديل برخوردار مي شويد، تك ديل گارانتي به اين صورت مي باشد كه بعد از زمان مزايده يا خريد فوري (مزايده پلاس) در صورت تاييد طرفين براي انجام معامله ، برنده (خريدار ) جهت خريد مبلغ خريد كالا را آنلاين پرداخت مي نمايد، كه به صورت تا تحويل امانت نزد تك ديل مي ماند، كه بعد از تأييد خريدار مبلغ بلافاصله به حساب فروشنده واريز مي شود و اگر مشكلي پيش بيايد چت سه نفر تك ديل بين خريدار ، مشتري و تك ديل براي بررسي و حل سريع مشكل در سايت تك ايجاد شده و طرفين مي توانند مدارك خود را ارائه دهند.
 
چگونه فروشگاه خود را در تك ديل راه اندازي كنيد:
در سايت تك ديل كاربران مي توانند پروفايل شخصي خود را داشته باشند و با عمومي كردن پروفايل شخصي خود فروشگاه آنلاين خود را در تك ديل راه اندازي نمايند. پروفايل شخصي در  تك ديل بازاريابي بهتري را براي فروشندگان و خريد آسان تر  براي خريدار و همچنين ارتباط بين كاربران تك ديل را فراهم مي نمايد.
_پروفايل شخصي در تك ديل مانند فروشگاه شخصي براي هر فرد عمل مي كند. 
_با عمومي كردن پروفايل شخصي خود مي تواند، محصولات و اجناس مختلف خود را جهت فروش ارائه دهد.
_ خريداران با رجوع به پرفايل شما مي توانند تمامي اجناس و محصولاتي كه در تك ديل براي فروش عرضه مي كنيد را جهت خريد مشاهده نمايند.
_خريداران با دنبال كردن فروشندگان محبوب شان مي توانند از  مزايده هاي جاري آنها هميشه جهت خريد آگاه شوند.
_شركت در مزايده ها (بيد) و  برگزاري مزايده در سايت تك به صورت رايگان مي باشد.
 
مزاياي و ويژگي هاي كليدي تك ديل چيست:
 
 _تك ديل اولين سامانه خريد و فروش بومي سازي شده ايراني مي باشد. 
- سايت تك ديل، ارائه دهندي يكي از محبوب ترين روش هاي خريد و فروش اجناس در اينترنت مي باشد.
- استفاده از تك ديل  روش خوبي براي كسب درآمد، از تميز كردن گنجه هاي خود و خلاص شدن از اجناسي مي باشد، كه شما  ديگر به آنها نيازي نداريد.
- كاركردن با اين سايت براي كاربران بسيار ساده مي باشد و همچنين داراي سرعت  بالاي است. 
- براي خريد يا فروش در اين سايت ، بايد ثبت نام كنيد، اما اين فرايند به صورت رايگان است.
- سايت تَك ديل براي شما اين فرصت را ايجاد مي كند ، كه اجناس خود را به دو روش "مزايده" يا "مزايده پلاس" فروش بگزاريد .
- همچنين اجناس مورد نياز خود را با شركت در مزايده هاي اين سايت خريداري كنيد.
- شما مي توانيد به بهترين قيمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانيد.
- براي شروع مزايد  و بازاريابي بهتر است قيمت پايه را  كمتر در نظر بگيرند، كه سبب جذب خريداران بيشتري براي رقابت در مزايده كالا ايجاد مي نمايد.
- فروشندگان مي توانند تصاوير و مشخصات كالا را با كيفيت بالا  جهت بازاريابي و فروش ارائه نمايند. 
- همچنين در صورتي كه مزايده گزار به قيمت مورد نظر خود نرسيده باشد مي تواند مزايده را تمديد نماييد. 
- مزايد پلاس نوعي مزايد به صورت مزايد به همراه فروش فوري است ، كه جهت  سرعت بخشيدن به فرآيند خريد و فروش مي باشد. 
- خريدارن به به صورت آنلاين مي توانند در مزايده هاي تك ديل شركت نمايند و با اتمام زمان مزايده اجناس مورد نظر خود را خريداري نمايند.
- هم اكنون خدمات  سايت تك ديل به صورت رايگان ارائه مي شود و اين سايت وجه را از خريداران و فروشندگان دريافت نمي نماييد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۳:۰۹ توسط:percici موضوع: نظرات (0)

خصوصيات فيلتر هاي خوب و با كيفيت ...

شركت بهان فيلتر در پرسي سي percici ، توليد كننده فيلترهوا است كه اين فيلتر ها را بر سر راه هواي ورودي به موتور قرار مي گيرد كه وظيفه جذب ذرات موجود در هوا بوده هواي مجاز و ورودي به موتور را تنظيم مي كند.

 perciciفروش فيلتر هاي هوا در پرسي سي

محل قرار گرفتن فيلتر هاي هوا در خودرو هاي مختلف متفاوت است كه اگر به خوبي در جايگاه خودش قرار بگيرد و باعث بسته نشدن درز هاي ان نشود به مرور زمان با ورود  انواع ذرات معلق در هوا به درون موتور، علاوه بر فيلتراسيون نامناسب آسيب هاي بسيار جدي به بدنه سيلندر ها و پيستون ها وارد مي آيد.

 percici فروش فيلتر هوا در پرسي سي

طريقه كار دستگاه هاي توليد فيلتر در شركت بهان فيلتر در پرسي سي percici به طريق زير است :

دستگاه توليد فيلتر دستگاهي است كه مواد مصرفي دستگاه را پس از ذوب كردن آن مواد بصورت كاملا اتوماتيك آنها را در قالب هاي مختلفي كه شما از شركت توليد كننده دستگاه خريداري نموده ايد تزريق كرده و سپس در حين خروج مواد از هد دستگاه ميز سي ان سي ( در دستگاه هاي تمام اتوماتيك ) و يا شخص ثالث ( در دستگاه هاي نيمه اتوماتيك ) اقدام به هم زدن و تكان دادن مواد داخل قالب خودروي مورد نظر مي نمايد و پس از اين عمل كاغذ چين خودرو را داخل قالب چفت كرده و پس از گذشت زمان مورد نياز براي خشك شدن مواد داخل قالب ( حدود 5 ذقيقه ) اقدام به خروج فيلترهواي توليد شده از داخل قالب مورد نظر مي نمايد.

 perciciفروش فيلتر هاي در پرسي سي

فروش ويژه فيلتر هاي هوا شركت بهان فيلتر در پرسي سي percici كه يكي از بزرگترين توليد كنندگان ماشين آلات فيلتر سازي قطعات و دستگاه هاي خط توليد و ساخت فيلتر هوا ، لويشر و هايپرشر و كاغذ مخصوص فيلتر هوا براي خودرو هاي سبك و سنگين و نيمه سنگين در ايران مي باشد . اين توليدي با استفاده از كارشناسان متخصص  از توليد كنندگان با كيفيت ترين فيلتر هواي ماشين است . شما ميتوانيد دستگاه هاي توليد مخصوص فيلترهاي انواع خودروهاي سنگين و سبك و نيمه سنگين ( مانند دستگاه توليد فيلتر هوا و فيلتر هواي خودروهاي پژو ، پرايد ، پي كي ، ماكسيما ، سمند ، پيكان ، رنو ، هوندا ، هيونداي ، مگان ، تيبا ، رانا ، پژو 405 ، پژو 206 ، نيسان ، رنو ، دوو ، ريو ، مزدا ، تندر ، وولو ، زانتيا ، تراكتور ) و فيلتر هواي تمامي محصولات ايران خودرو ، سايپا ، پارس خودرو و ... را به سادگي با دستگاهاي تمام اتوماتيك و نيمه اتومات توليد فيلتر هوا خودرو را به قيمت هاي بسيار ارزان و مناسب از اين گروه توليدي خريد نماييد.

 percici فروش فيلتر هاي هوا در پرسي سي

 شما مي توانيد از طريق : 

 تيكت (تماس با ما ) : https://www.percici.com/contact-us.php


ايميل : info@percici.com 


اينستاگرام : percicipercici

اينستاگرام :  percici.group   


 شماره تماس :  4046 - 043 - 0990

در تماس باشيد

 
 

برچسب: فروش فيلتر هوا در پرسي سي percici، فروش ويژه فيلتر هوا در پرسي سي percici، فروش فوق العاده فيلتر هوا در پرسي سي percici، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۶:۴۷ توسط:percici موضوع: نظرات (0)

خريد هيجان انگيز و جذاب با بانيني در پرسي سيpercici !!!

فروشگاه بانيني در پرسي سي percici  با توليد انواع لوازم و وسايل كودك با بهترين كيفيت همراه با استاندارجهاني براي كودكان طراحي

و توليد وسايل زيبا و جذابي براي كودكان كرده كه همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش مي باشد .

از جمله وسايل مورد نياز كودك بانيني در پرسي سي percici شامل :

سرويس خواب نوزاد

ظروف ذخيره و حمل شير نوزاد

ظروف و سرويس غذاخوري نوزاد

پيش‌بند، شيردوش، شيشه شير، پستانك، دندان‌گير

فلاكس و بطري آب، بشقاب، قاشق و چنگال نوزاد

محصولات سيسموني

فين‌گير، قيچي و ناخن‌گير مخصوص نوزاد

زيرپوش، كلاه، شلوار نخي، دستكش بي‌پنجه، سرهمي

شامپو و لوسيون بدن، كرم سوختگي، پودر بچه

سرويس حوله و پتوي نوزاد

عروسك، كالسكه و كري‌ير، كيف وسايل نوزاد

زيرانداز براي تعويض پوشك

كفش و پاپوش نوزاد

وسايل مورد نياز مادر جهت شيردهي همانند شيردوش

مجموعه پرسي سي percici شما را داشتن خريدي كاربردي و هيجان انگيز ياري مي كند . براي ديدن محصولات زيبا و متنوع شركت

بانيني در پرسي سي percici و ارتباط با توليد كننده وسايل سيسموني و كودك براي خريدي مقيد و جذاب مي توانيد ازطريق راههاي

ارتباطي زير اقدام نماييد .

 
شما مي توانيد از طريق : 

 تيكت (تماس با ما ) : https://www.percici.com/contact-us.php


  ايميل :  info@percici.com


اينستاگرام : percici.shahrebazi

اينستاگرام :  percici.group   

 شماره تماس :  4046-043 - 0990

در تماس باشيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۷:۲۱ توسط:percici موضوع: نظرات (0)