فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران .

فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران

تور كيش يا تور مشهد

انتخاب مقصد سفر براي افرادي كه دوست دارند از تعطيلات خود براي يك سفر مناسب استفاده كنند  هميشه كار ساده اي نيست .

 

براي نمونه مسافران زيادي وجود دارند كه براي يك سفر داخلي خوب بين انتخاب تور كيش و يا تور مشهد ترديد دارند .

از اين رو در اين مقاله سعي ميكنيم برخي از ويژگي هاي اين دو مقصد را بررسي نماييم تا كار براي انتخاب اين دسته از مسافرين كمي ساده تر گردد

 ØªÙˆØ± کیش

برخي از جاذبه هاي كيش : 

باغ وحش پارك آهوان جزيره كيش

اين باغ وحش زيبا يكي از جاذبه هاي گردشگري اين جزيره به شمار مي رود. حيوانات مختلفي از قبيل شير، روباه، آهو، شغال، ميمون هاي سنجابي، گوزن و اسب و ... در اين پارك نگهداري مي شوند. يكي از جاذبه هاي اين باغ حش، وجود آهواني است  كه آزادانه در اينجا زندگي مي كنند. هم چنين قطاري در اين پارك قرار دارد كه گردشگران و مسافران تور كيش را به نقاط مختلف اين بوستان زيبا مي برد. ديدن آهوان آزاد و فضاي سرسبز و زيباي اين باغ وحش آرامش خاصي به بازديدكنندگان مي دهد. . ضمنا اگرشما  نگران هزينه هاي سفر خود از جمله هزينه هاي بليط كيش  و رزرو هتل هستيد پيشنهاد خوب اين است كه از تورهاي لحظه آخري استفاده نماييد . تور لحظه آخري كيش  معمولا اندكي زماني پيش از پرواز توسط آژانسهاي مسافرتي ارائه ميشود و نكته جالب اينكه گاهي قيمت اين تورها 50 در صد پايينتر از قيمت حالت عادي است .

كشتي يوناني

مالكيت اين كشتي به ايران، يونان و انگلستان مربوط مي شود و اواسط سال 1345 به گل نشسته است. اين كشتي اسامي مختلفي داشته و يكي از اسامي خارجي آن امپاير تروپت و از اسامي ايراني مي توان كوروش پارسي و همدان را نام برد. در زماني كه اين كشتي به گل نشست، تلاش زيادي براي كشيدن آن كردند ولي موفق نشدند پس تصميم گرفتند كه كشتي را رها كنند. هنوز علت به گل  نشستن اين كشتي مشخص نيست. اين كشتي بزرگ متاسفانه بر اثر گذشت زمان بسيار فرسوده شده است ولي هنوز يكي از جاذبه هاي جزيزه كيش به حساب مي آيد و سالانه گردشگران زيادي براي ديدن اين كشتي به جزيره كيش سفر مي كنند. شايد به واسطه همين ديدنيهاي بكر هم باشد كه خيلي از گردشگران داخلي تور كيش را به تورهاي مشابهي مانند تور دبي ترجيح ميدهند  ، ديدنيهايي مانند اين كشتي زيبا كه البته بايد براي نگهداري از آن بيشتر كوشيد .ديدن اين كشتي وسط درياي نيلگون خليج فارس زيباترين منظره را پديد مي آورد. اگر علاقه زيادي به عكاسي داريد، كشتي يوناني بهترين سوژه است، البته ممكن است در سايت ها عكس هايي از داخل كشتي ديده باشيد ولي شما به هيچ وجه نمي توانيد به آنجا برويد و اين عكس ها توسط غواصان حرفه ايي گرفته شده است. پيشنهاد مي كنم هنگام غروب آفتاب به كشتي يوناني برويد تا شاهد زيباترين مناظر در طول عمرتان باشيد. هم چنين  در كنار كشتي يوناني، تفريحاتي را براي گردشگران به وجود آورده اند مثلا مي توانيد با پرداخت هزينه، شتر سواري را در كنار ساحل تجربه كنيد، هم چنين وجود پارك ساحلي در نزديكي كشتي يوناني يك امتياز محسوب مي شود و مي توانيد علاوه بر گذراندن اوقات خوش در اين پارك ساحلي از ديدن كشتي يوناني لذت ببريد. پيشنهاد مي كنم تا دير نشده كشتي يوناني را ببينيد زيرا معلوم نيست كه تا چه مدت اين كشتي فرسوده بتواند دوام بياورد و هر لحظه ممكن است، غرق شود.

جزيره هندورابي

جزيره هندورابي در قرن نهم هجري در كنترل پرتغالي ها بوده و اين جزيره مركز فعاليت هاي بازرگاني و تاسيسات لشكري آنها واقع شده بود ولي امروزه فقط بخشي از ويرانه هاي دهكده پرتغالي و دژ دفاعيشان باقي مانده است. اين جزيره يكي از جاذبه هاي گردشگري كيش به شمار مي رود. جمعيت اين جزيره  بسيار كم و 191 نفر است و سن اكثر افراد بومي بالاي 40 سال است و تجارت آنها ماهيگري است. چند سال پيش حتي امكانات رفاهي مانند آب آشاميدني و برق نداشتند ولي خوشبختانه چند سالي است كه دولت آب و برق در اختيار آنها قرار داده و حتي خاك اين منطقه حاصلخير نبوده و خاك مناسب براي رشد گياهان از شهر هاي ديگر به اين جزيره آورده شده است. تير ماه سال گذشته بندر و فرودگاه هندورابي تاسيس شده است. براي رفت و آمد به اين جزيره هم مسير دريايي و هم مسير هوايي وجود دارد كه البته فعلا مسير دريايي مورد استفاده قرار مي گيرد. از آثار باستاني اين جزيره، يك روستاي تخريب شده به نام الدورات و الصرات  را مي توان نام برد.  ابتدا بوميان  براي بازديد كردن گردشگران از جزيره مقاومت نشان مي دادند و حتي اطراف منطقه ديوار بتوني كشيده بودند ولي خوشبختانه به دليل اينكه دولت امكانات رفاهي در اختيار آنها قرار داد، بلاخره بوميان اجازه بازديد از جزيره را دادند ولي ممكن است اگر به بازديد اين جزيره برويد، آنها در خانه هايشان بمانند. اين منطقه بكر است و هيچ ساخت و سازي درون آن انجام نشده تا بافت جزيره حفظ شود ولي فقط براي گردشگران، رستوران و 3 نوع چادر ايراني، عربي و ايتاليايي در نظر گرفته شده است كه بازديدكنندگان مي توانند شب را در اين چادر ها سپري كنند. حتما به رستوران اين جزيره برويد و از منوي غذايي، غذاي مخصوص جزيره كه ماهي قطب نام دارد را سفارش بدهيد. اين غذا بسيار خوشمزه است و به شيوه سنتي بوميان اين منطقه درست شده است. در اين جزيره فقط يك مدرسه وجود دارد كه تا مقطع ابتدايي است و اگر بوميان قصد ادامه تحصيل داشته باشند بايد از جزيره خارج شوند. احتمالا تا سال آينده امكانات تفريحي شامل جت اسكي، قايق سواري و حتي غواصي به اين منطقه منتقل مي شود. در آينده  ممكن است تور كيش، شامل 4 روز جزيره كيش و 3 روز جزيره هندورابي شود. يكي از شگفتي هاي اين جزيره آب اين منطقه است كه از تميزترين و زلال ترين آب هاي جهان محسوب مي شود. خب اگه شما هم براي تعطيلات نوروز به فكر بازديد از اين جزيره رويايي افتاديد پيشنهاد ميكنيم همين الان بليط كيش نوروز را رزرو كنيد پيش از اينكه با نزديك شدن به تعطيلات  به قيمت ها افزايش بيابد.

شهر كاريز

شهر كاريز يكي از مكان هاي گردشگري و تاريخي جزيره كيش به شمار مي رود. مجمومه كاريز شامل مسيرهاي زيرزميني است كه براي هدايت آب ايجاد شده اند. در ابتدا اين شهر مورد توجه گردشگران نبود ولي به علت آب شيرين و هواي خنك مورد توجه سرمايه گذاران قرار گرفت و امروزه يكي از جاذبه هاي گردشگري كيش محسوب مي شود. اين امكان در اين شهر وجود دارد كه بتوانيد در مسير آب حركت كنيد.

درخت لور

يكي از جاذبه هاي جزيره كيش درخت هميشه سبز لور است. اگر به روستاي حريره رفتيد، حتما اين درخت بزرگ را مشاهده مي كنيد. ظاهر عجيب و تنومند اين درخت توجه گردشگران را به خود جلب كرده است. ريشه هاي زياد اين درخت ظاهري شگفت انگيز به آن داده است. بوميان اين جزيره اين درخت را مقدس ميدانند به همين دليل پارچه هايي را به درخت گره زدند تا آرزوهايشان برآورده شود. با اين همه زيبايي وجاذبه طبيعي همين الان براي رزرو آنلاين تور كيش دست به كار شويد .

آژانس مسافرتي چهارفصل  اين امكان رو براي شما فراهم ميكنه تا به راحتي بتونيد تور خودتون رو آنلاين رزرو كنيد .

تفريحات آبي

يكي از تفريحات جالب جزيره كيش جت اسكي است، مي توانيد با ده دقيقه آموزش يك جت اسكي كرايه كنيد و در درياي نيلگون خليج فارس ساعات خوشي را سپري كنيد. يكي ديگر از تفريحات لذت بخش پاراسل است، به اين صورت كه شما سوار بر چتر شده و توسط يك قايق كشيده مي شويد و به آسمان مي رويد و مي توانيد از بالا از مناظر اطراف لذت ببريد. تيوپ هايي هم  براي كرايه هست كه توسط يك قايق به سرعت كشيده مي شود كه هيجان واقعي را با آن تجربه  مي كنيد. اسكوتر دريايي كه از هيجان انگيز ترين تفريحات جزيره كيش محسوب مي شود كه با كمك مربي به عمق دريا مي رويد و از ديدن دنياي زير آب لذت ميبريد.

اما در مورد تور مشهد

كدام هتل ها بهترين انتخاب براي اقامت در مشهد هستند؟ قيمت هتل هاي مشهد در تعطيلات نوروز چگونه است ؟ با هواپيما سفر كنيم يا قطار؟ سفر با خودرو شخصي بهتر است يا خريد تور مشهد از آژانس هاي مسافرتي؟ اقامت در خانه هاي اجاره اي بهتر است يا رزرو هتل؟

تور مشهد

شور و شوق زيارت بارگاه منور امام رضا (ع) يكي از مهمترين دلايل انتخاب تور مشهد است؛ اما چه جاذبه ها و دلايل ديگري براي سفر مشهد وجود دارد؟ مراكز خريد، جاذبه هاي طبيعي، بناهاي تاريخي، پارك هاي تفريحي و پارك آبي و هتل لوكس و لاكچري، اين شهر را به يكي از مدرين ترين و پر بازديد ترين كلان شهر هاي ايران تبديل كرده است.

سفر با خودروي شخصي در تعطيلات نوروزي ويژگي هاي خاص خودش را دارد و هميشه خاطره ساز است ولي براي ساكنان شهر هايي كه فاصله زيادي با مشهد دارند قطعا سفر با هواپيما، قطار يا اتوبوس بهتر است زيرا مسافرت طولاني با خودرو شخصي ميتواند كمي خسته كننده باشد. اما خريد تور مشهد از آژانس هاي مسافرتي و سايت هاي رزرو آنلاين بليط هواپيما و هتل ميتواند هزينه هاي بيشتري داشته باشد ولي اگر توانايي پرداخت آن را داشته باشيد بهترين انتخاب است. بهترين هتل هاي مشهد هتل هاي مشهد به دو نوع هتل هاي لوكس و گران قيمت و هتل هاي معمولي ارزان قيمت دسته بندي مي شوند. از جمله هتل هاي لوكس و گران قيمت در شهر مشهد مي توان به هتل قصر طلايي، هتل مجلل درويشي، هتل ايران مشهد و... اشاره كرد. از هتل هاي ارزان قيمت جهت اقامت مسافران تور ارزان مشهد مي توان به هتل تهران، هتل رضا، هتل بارانا، هتل توكل، هتل فيروزه توس و... اشاره كرد. بهترين توصيه اين است كه براي بررسي قيمت تور مشهد به وب سايت آٓژانس مسافرتي چهارفصل chaharfasl.net مراجعه كنيد.

بهترين مراكز خريد مشهد

از نظر بسياري از مسافران مشهد بهترين فعاليت بعد از زيارت مرقد امام رضا، گشت و گذار در مراكز خريد مشهد و خريد سوغاتي و صنايع دستي است. مشهد مملو از بازار هاي قديمي و مراكز خريد مدرن است. از بهترين مراكز خريد مشهد مي توان به مركز خريد مشهد، مركز تجاري الماس شرق، مركز خريد آلمان، مشهد مال، مركز خريد خورشيد، مركز خريد كاسپين مد و... اشاره كرد.

مراكز تفريحي و گردشگري مشهد

قطعا حرم امام رضا (ع) مهم ترين جاذبه گردشگري و يكي از مراكز مذهبي مهم و پر بازديد در ايران است. اما مشهد جاذبه هاي تاريخي و گردشگري ديگري نيز دارد كه از مهم ترين ان ها مي توان به ارامگاه فردوسي و و نادر شاه اشاره كرد كه از مهم ترين ابنيه تاريخي مشهد هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۸:۳۷ توسط:percici موضوع: نظرات (0)

خصوصيات پرفروش ترين مبلمان ،ميز عسلي و جلو مبلي

در اين مقاله قصد داريم خصوصيات پرفروش ترين ميز عسلي و جلو مبلي را توضيح دهيم . 

همانطور كه ميدانيد ، يكي از چيزهايي كه هميشه همراه مبلمان در منازل استفاده مي‌شود، ميزهاي عسلي و جلو مبلي ها مي‌باشند. 
در اكثر مواقع اين ميزها نيز همراه با مبل به فروش مي‌رسند و با يكديگر ست هستند.

طرح جديدميز جلو مبلي و عسلي در پرسي سي
شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه به خاطر عدم زيبايي و تطابق ميز جلو مبلي در فروشگاهي، از خريد مبلمان نيز پشيمان شده باشيد. اين نكته از مهم‌ترين چيزهايي است كه يك فروشنده مبل بايد علاوه بر حساسيت روي ديگر مسائل، داشته باشد تا به فروش بالايي برسد.

ميز جلومبلي و ميز عسلي استاندارد
ميزهاي جلومبلي از نظر اندازه و ارتفاع متفاوند. براي مشخص كردن استاندارد بودن يا نبودن ميز جلو مبلي يا ميز عسلي، بايد به سايز مبلمان و ارتفاع آنها حتما توجه داشت.
 ميز جلومبلي بايد در ارتفاع 5 سانتي‌متر بالاتر از نشيمنگاه مبل باشد تا استفاده از آن راحت تر شود. اندازه‌ي آن را هم با توجه به هيبت و ظاهر مبل انتخاب كرد تا چشم نواز باشد.

ميز جلو مبلي و عسلي در پرسي سي

انتخاب رنگ ميز جلومبلي و ميز عسلي

اين كه هميشه همرنگ كردن وسائل با يكديگر زيبا مي‌شود يا نه چيزي كاملا سليقه‌ايست. من به شما مي‌گويم هميشه اينطور نيست! گاهي واقعا ست كردن بهترين كار است و گاهي بايد از سلايق گذشته‌تان دست بكشيد و از رنگ‌هاي مكمل استفاده كنيد. ديدن عكس‌هاي مختلف در مجله‌هاي دكوراسيون و اينترنت،‌ شما را تا اندازه‌ي زيادي در ايجاد هارموني بين رنگ وسايل منزل كمك خواهد كرد.

انتخاب جلومبلي با توجه به فضاي اتاق
فضاهاي بزرگ هميشه دست ما را در انتخاب گزينه‌هاي خريد باز نگه مي‌دارند. شما بدون ترس از شلوغ شدن نامناسب  فضا مي‌توانيد انواع مختلف ميز را انتخاب كنيد.
ولي به سفارش پرسي سي براي فضاهاي كوچك بايد به چند نكته دقت كنيد.
استفاده از انواع سه بعدي ميزهاي جلومبلي به جاي استفاده از يك ميز بزرگ
استفاده از ميزهاي جلومبلي تو در تو كه با انتخاب آنها مجبوريد از فاكتور ارتفاع استاندارد همه‌ي ميزهاي جلومبلي‌تان دست بكشيد.
استفاده از جلومبلي‌هايي كه در زير فضاي ميز نيز طبقه و كشويي براي قرار دادن اشياء مدنظر گرفته شده. كه در اين صورت با توجه به دوبل شدن جا براي وسايل، مي‌توان سايز ميز را كاهش داد.

ظاهر ميز جلومبلي و ميز عسلي

اگر مبلمان ضريفي داريد حتما از جلومبلي‌ها و عسلي‌هاي ظريف استفاده كنيد. اگر مبلمانتان بزرگ‌اند ميز جلو مبلي شما هم بايد به نسبت بزرگ‌تر باشد.

 اگر مبلمان سنتي داريد، جلومبلي و ميز عسلي‌هاي مناسب با اين سبك را انتخاب كنيد. اگر سبك اسپرت را انتخاب كرده ايد، حتما به مدل‌هاي اسپرت جلومبلي و ميزعسلي سري بزنيد.

ميز جلومبلي و ميز عسلي در پرسي سيجنس ميز جلومبلي و ميز عسلي

مي‌توانيد از جلومبلي‌هاي شيشه‌اي، فلزي و چوبي استفاده كنيد.

در انتخاب ميزهاي فلزي و چوبي، اگر براي روكش آنها از رنگ استفاده شده است؛ سعي كنيد نوعي را انتخاب كنيد كه براي رنگ كردنش، به جاي رنگ‌هاي معمولي از رنگ‌هاي اپوكسي و پلي‌يورتان استفاده كرده اند. چرا كه ضد خش‌اند و در برابر رطوبت مقاوم هستند.

صنايع چوبي تاج در پرسي سي 

صنايع چوبي تاج در، percici با توليد و طراحي ميزهاي جلومبلي و عسلي در سبك‌هاي فانتزي، كلاسيك و سه بعدي با استفاده از مواد اوليه مرغوب و رنگ‌هاي اپوكسي و پلي يورتان، نياز همكاران خود را در اين زمينه به نسبت زيادي رفع كرده و پذيراي مشتريان براي طراحي هاي سفارشي نيز مي‌باشد.

 ميز جلو مبلي طرح جديد

 


تيكت (تماس با ما ) :
https://www.percici.com/contact-us.php 


  ايميل :
  info@percici.com  

 اينستاگرام :

percicipercici

percici.group

 
09900434049

 


 

 

 

 

 


برچسب: خصوصيات پرفروش ترين ميز عسلي و جلو مبلي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۴:۵۶ توسط:percici موضوع: نظرات (0)

هنگام خريد كفش حتما به اين نكات توجه كنيد !

 


 كفش هاي زيبا و مناسب در پرسي سي


ويژگي هاي كفش استاندارد  در پرسي سي :

با انتخاب كفش مناسب مي توانيم از مشكلاتي از قبيل كمر درد ، قوس كمر و پادرد جلوگيري كنيم . با ما همراه باشيد تا با نحوه انتخاب يك كفش خوب و مناسب در پرسي سي آشنا شويد .

1. كفش هاي ساق دار نخريد
بهتر است حدلامكان از كفش هاي ساق دار استفاده نكنيد زيرا در طول مدت موجب ضعيف شدن مچ پاي شما مي شوند .

2. كفي كفش در قسمت گودي پا نبايد باريك باشد
 كفشي را انتخاب كنيد كه كفي آن در گودي پا خيلي نازك نباشد براي استفاده روزمره مفيد نيستند و با اينگونه از كفش ها نمي توانيد بخوبي  تعادل داشته باشيد و موجب آسيب رساندن به شما گردد .
3. كفشي را انتخاب كنيد كه پا بتواند تنفس كند
كفشي را انتخاب كنيد كه پا درآن نفس بكشد منظور با دو دست كفش را بگيريد و قسمت جلويي آن را خم كنيد فقط يك سوم جلويي كفش بايد راحت خم شود و دو سوم بقيه بايد سخت و محكم باشد. اين نوع كفش مناسب براي استفاده روزمره است .

4. كفش را در دست بچرخانيد
كفش را با دو دست در دست بگيريد و در جهت مخالف دستتان بچرخانيد كفش نبايد به راحتي حالت خود را از دست بدهد و مجدد به حالت و فورم خود باز گردد اگر اين اتفاق نيفتاد شما پس از مدتي كفشي خواهيد داشت كه به از فرم و حالت خود خارج شده است .

5. كفش را بررسي كنيد
انتهاي كفش را از طرف داخل و زير كفش و همچنين از طرفين انتهاي كفش كه اطراف پاشنه هستند به طرف داخل فشار دهيد تا مطمئن شويد به راحتي حالت خود را از دست ندهد .

كفش هاي زيبا و مناسب در پرسي سي


6. دقت در سايز كفش
در انتخاب كفش حتماً بايد آن را پوشيد و اتكا به نمره هاي درج شده روي آن براي اطمينان از اندازه بودن آن كافي نيست.

7. به نوع دوخت كفش دقت كنيد

  نوع دوخت كفش در پرسي سي از نظر دوام و مقاومت و نظم بالايي برخوردار است كه بايسيتي در انتخاب يك كفش خوب به آن توجه نمود .

8. قبل از خريد با كفش راه برويد
كفش ها را داخل مغازه و هر مكاني كه در حال خريد كفش هستيد بپوشيد. اگر پاهايتان رو به بيرون غلط خورد و يا پاشنه ي شما به بيرون غلط خورد كفش را نخريد اگرچه بعضي از جنس ها مثل چرم جا باز مي كنند ,اگر كفش خيلي تنگ باشد در دراز مدت باعث ناراحتي مي شود. البته كفش نو و كار نكرده كمي با كفشي كه يك هفته استفاده شده است متفاوت است ولي نيابد ناراحتي خاصي به هنگام راه رفتن احساس كنيد.

9. از كفش هايي كه ليز مي خورند و صدا توليد مي كنند اجتباب كنيد
براي احتياط با كفش ها بيرون از مغازه روي سطح ليز راه برويد و مطمئن شويد كه كفش ها ليز نخواهد خورد و صدا نمي دهد، صدا دادن كفش بستگي به نوع بافت و جنس زير كفش دارد.

10. به زمان خريد كفش توجه كنيد
خريد كفش بايد بعدازظهر باشد، زيرا به طور طبيعي پاي افراد صبح ها حدود نيم سايز كوچك تر از بعدازظهرهاست و دليل آن نيز اين است كه پاها بعدازظهر متورم تر شده و به طبع آن سايزشان بزرگتر مي شود .

كفش هاي زيبا و مناسب در پرسي سي
perciciچند توصيه مهم در خصوص نحوه مراقبت از كفش در پرسي سي

* براي جلوگيري از عرق كردن كفش بهتر از روزنامه باطله استفاده كنيد .

*براي واكس زدن كفش چرم در پرسي سي بهتر است از وازلين كمك بگيريد تا كفش هاي شما براق تر و درخشان شوند .

*براي ازبين بردن سفيد ك روي كفش از محلول سركه و آب استفاده كنيد .

*براي برطرف كردن لكه چربي روي كفش از استون استفاده كنيد .

براي دريافت اطاعات بيشتر مي توانيد و يا خريد كفش تك پا به سايت پرسي سي  percici مراجعه كنيد.

 كفش هاي زيبا و مناسب در پرسي سي

 


تيكت (تماس با ما ) : https://www.percici.com/contact-us.php  

 ايميل : info@percici.com  

اينستاگرام 

percici.kifokafsh

percici.group

09900434049

 كفش هاي زيبا و مناسب در پرسي سي

 

 


برچسب: كفش هاي استاندارد در پرسي سي percici، كفش هاي زيبا در پرسي سي،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۲۹:۰۱ توسط:percici موضوع: نظرات (0)